Barva

Barvené vlasy můžou být zdravé. Víme to.

Přehled

K

adeřnictví L-styling v Praze Bubenči používá vlasovou kosmetiku Rolland, L‘oréar, Elgon a Matrix, které jsou šetrné k vlasové pokožce.

V kadeřnictví L-styling vás čeká nejprve krátká bezplatná konzultace, kdy probereme jaký střih a jaká barva se k vám typově hodí nebo jaký typ melíru zvolit, a co by vám nejlépe slušelo.

Všechny naše služby jsou velmi osobní, stejně tak jako náš přístup k vám. Poradíme vám jakou barvu zvolit vzhledem k tvaru obličeje, vaší barevné typologii, temperamentu a životnímu stylu. Při melírování a barvení vždy přihlížíme k aktuálnímu stavu vlasů.

Naši kolegové mají veliké zkušenosti se správným namícháním barev. Znají možnosti barevné škály, barevný efekt a působení barvy a vědí jak pracovat s pigmentem pokožky. Pro pěknou a stálou barvu vlasů doporučujeme nechat barvení na specialistech a nebarvit se sami doma barvou z drogerie. Pouze odborným barvením se eliminuje poničení vlasů, jejich ztenčení a lámání.

Při každém barvení a melírování používáme regenerační Olaplex. Olaplex je přípravek, který zajišťuje ochranu vlasů především při odbarvení. Udržuje přirozenou sílu vlasů, zabraňuje ztenčení vlasu a lámavosti konečků. Také umožňuje rychlé zásadní zesvětlení barvy vlasů bez jejich poškození nebo oslabení. Díky jeho aplikaci, která pomáhá obnově poškozených vlasů, můžeme častěji vlasy barvit a výsledkem jsou zdravější a silnější vlasy. Pravidelnými regeneračními zábaly můžeme zaručit viditelné ozdravení vlasů.

Možnosti aplikace melíru

Balayage

Relativně novější záležitostí je Balayage, jinak známý i jako Mechas Californianas. Jednoduše řečeno, je to takové přirozenější Ombré. Přechod je ještě jemnější a přirozenější než u Ombré. Hlavní rozdíl je v tom, že Balayage začíná zesvětlenými pramínky od kořínků, které pomalu směrem dolů houstnou až do kompletně zesvětlených konců.

Ombre

Slovo Ombre pochází z Francie (v překladu: odstínovaný). Ombre je vlastně přechod dvou i více barev. Většinou se ombre dělá z několika barev, které k sobě navzájem ladí a mají mezi sebou alespoň malý kontrast (např. hnědá a béžová, tmavě modrá a světle modrá, růžová a fialová atd.). Zásadní ovšem je to, že zesvětlené jsou opravdu jen konce vlasů.

Babylights

Babylights je nová technika barvení melírů, která vytváří přirozené a jemné proužky, které jsou pěkně vystínované od hlavy. Poměr světlejších i tmavších vlasů je stejný, žádný odstín nepřevažuje. Barvení sice trvá dvojnásobně dlouho než klasické melírování, ale výsledek stojí opravdu za to. A co je na tom nejlepší? Technika babylights vypadá jako nová klidně i 12 týdnů.

Melírování

Melírování je technika barvení, kdy se vlasy odbarvují po proužcích. Melírujeme přes alobalovou folii. Výsledkem je plastický a tím efektní účes, který zvýrazní střih i obličej. Pomocí dalších barev se dá dosáhnout i více odstínů barvy v jednotlivých pramenech. Je vhodný pro všechny typy vlasů a pokud máte jemné vlasy – díky šikovnému střihu a melíru, umíme opticky zvětšit objem a hustotu vlasů. Vlasy které jsou melírované nemusejí být vysušené a lámavé. Pokud se melír nanáší šetrně a odborně – vlasy se neničí a pravidelnou péčí zůstávají i tak velmi kvalitní.

Uvedené ceny jsou vždy orientační. Konečná cena Vám bude vždy stanovená dle náročnosti a reálné spotřeby materiálu.


Ceny

MELÍR odrosty

120 min.

od 490,-Kč

MELÍR CELÁ HLAVA krátké vlasy

150 min.

od 640,-Kč

MELÍR CELÁ HLAVA polodlouhé vlasy

150 min.

od 740,-Kč

MELÍR CELÁ HLAVA dlouhé vlasy

150 min.

od 840,-Kč

BARVA odrosty

120 min.

od 480,-Kč

BARVA CELÁ HLAVA krátké vlasy

150 min.

od 590,-Kč

BARVA CELÁ HLAVA polodlouhé vlasy

150 min.

od 640,-Kč

BARVA CELÁ HLAVA dlouhé vlasy 150 min. od 740,-Kč

OBJEDNÁVACÍ FORMULÁŘ

Manikúra

Barva

Děti

Střih

Foukaná

Účes