Manikúra

Pěkné ruce každý den. Od rána po celé dny!

Přehled

K

adeřnictví L-styling v Praze Bubenči nabízí také služby manikérky, další možnost jak podtrhnout Vaší jedinečnost. Výsledkem jsou dokonale krásné nehty s přirozeným vzhledem.

Modeláž nehtů se u žen stává stále více populárnější službou. Jde o moderní a praktický způsob úpravy nehtů. Vyznačuje se zejména trvanlivostípružností a odolností. Nejoceňovanější výhodou modeláže je konečný estetický výsledek – velmi krásný a přirozený vzhled. Modeláž nehtů je proto oblíbená procedura a je ideální pro perfektní zkrášlení rukou.

V kadeřnictví L-styling v Praze Bubenči provádíme:

  • základní manikúru
  • Japonskou manikúru P.shine, která je zaměřená na speciální péči o přírodní nehty
  • Shellac
  • Modelace nehtů

Modelace nehtů

Před modelací manikérka nejdříve upraví Vaše přírodní nehty. Následně na upravené nehty aplikuje v několika vrstvách modelovací gel, který se zafixuje v  UV lampě. Po úplném zatvrdnutí se nanáší podkladový lak a další dekorace či zdobení. Tento postup modeláže nehtů je vhodný, pokud nechcete mít nehty dlouhé a tvarované.

Gelovou modeláž nehtů pomocí tipů – doporučujeme pro vytvoření delších nehtů. Na Váš nehet se připevní umělý nehet, tzv. tip. manikérka tipy zkrátí na příslušnou délku a provede jejich pečlivou modeláž do požadovaného tvaru: oválnéhohranatého nebo špičatého. Po modeláži manikérka aplikuje na nehty gel v několika vrstvách, který je třeba nechat dokonale zatvrdnout pod UV lampou. Následně provádí lakování nehtů, další dekoraci nebo zdobení.

Francouzská manikúra

Velmi oblíbenou úpravou nehtů je v posledních letech francouzská manikúra. Jde o dekorativní jednobarevný proužek na konci nehtu. Francouzská manikúra je elegantní a zároveň vhodná pro téměř každou příležitost. Nabízíme širokou kolekci laků pro originální francouzskou manikúru.

P.shine

Kosmetická metoda P-Shine je založena na přírodní technice úpravy nehtů. Nanášení je jednoduché, přirozené a hlavně funguje. Nanášecí hmota se skládá ze včelího vosku, mateří kašičky, křemičité hlinky, jemných parafínů, glycerinu, bentonitu, panthenolu, vitamínů A, E, H a provitaminu B5.

P-Shine by si měly aplikovat ty ženy, jejichž nehty jsou roztřepené, lámavé a špatně rostoucí. Pozor, metoda se nehodí na tenké nebo úplně zničené nehty.

Shellac

Shellac je kombinací tradičního laku na nehty a tzv. soak off gelu tvrzeného v UV lampě. Na rozdíl od soak off gelu je Shellac používán jako lak na nehty – v lahvičce se štětečkem

Na rozdíl od běžného laku je k jeho vytvrzení nutné UV záření. Z tohoto důvodu je Shellac balen v neprůhledném skle tak, aby se zabránilo kontaktu s UV paprsky běžného denního světla.

Jednotlivé vrstvy Shellacu jsou blízké běžným lakům. Jedná se o podkladovou (base coat), barevnou a povrchovou (top coat) vrstvu, které se nanášejí podobně, jako lak na nehty. Shellac je hypoalergenní, neobsahuje formaldehyd, toluen ani dibutyl ftalát.

Základní barevnou řadu tvořilo původně 42 odstínů. Náše kadeřnictví disponuje až s 80 ti odstíny.

 


Ceny

ZÁKLADNÍ MANIKÚRA

od 280,-Kč

LAKOVÁNÍ

od 90,-Kč

SHELLAC

od 490,-Kč

GEL

od 790,-Kč

P-SHINE

od 380,-Kč

MASÁŽ/PEELING RUKOU

90,-Kč

OBJEDNÁVACÍ FORMULÁŘ

Manikúra

Barva

Děti

Střih

Foukaná

Účes