Ať jsou Vaše vlasy plavé, barevné nebo tmavé, ať Vám dlouhé vlasy vlají či krátké svou hru hrají… pro Vás všechny, pro ženy, muže i ratolesti, se snažíme o jediné – nechat vyniknout vaší přirozenost a dát vám vždy jen skvělou službu. A to už skoro 20 let, přátelé!

PSAL SE ROK 1999

a já jsem dostala nápad. Byla jsem plná nápadů, elánu a … chtěla jsem stříhat, barvit a česat. Chtěla jsem dělat lidi hezčí! Ten nápad se mi stále dokola vracel a tak jsem se si brzy otevřela salón. Zakrátko na to jsem se potkala s kadeřníky – Zuzkou a Karlem a Ivanou a také k nám přibyla manikérka Eliškou. A tak to tu spolu táhneme už celá ta léta.

bláznivá barva

TEAM

Já a moji zkušení kolegové děláme vše, abyste se cítili báječně. Vezmeme v potaz Vaši přirozenost, zvolíme techniku, pobavíme se o péči a budeme vás opečovávat. Aby vlasy zůstaly zdravé, poskytneme Vám jen ty nejlepší služby a leta zkušeností. Váš účes bude zářit, Vaše osobnost také. A okolí Vám to dá najevo.

NABÍZÍME

jak klasické stříhání, barvení a melírování, tak i účesy pro všechny slavnostní příležitosti. Čeká Vás nejen příjemné posezení v nově zrekonstruovaných prostorech, ale hlavně jemná péče o Vás a Vaše vlasy.

Lenka chtěla být kadeřnicí odjakživa. Svou cestu si prosadila i přes nevůli svých blízkých a brzy své rozhodnutí korunovala otevřením svého kadeřnictví. To je ale dávná historie. Lenka má krom svého kadeřnického umu a stálé klientely i skrytý talent – dokáže se obklopit schopnými lidmi. A nejen to, umí je i spojovat. A to už 20 let. Lenka je aktivní i v odpočinku. Miluje vaření a ráda pečuje o svou rodinu a přátele.

Co tě Lenko nejvíce zlákalo na tom stát se kadeřnicí? Chtěla jsem mít dlouhé vlasy a nikdo mi nedokázal zastřihnout konečky.

Co si myslíš, že je největší výzvou v kariéře kadeřníka? Trefit se do vkusu a pochopit jaký ten člověk je. Skloubit to co chce a to co mu bude slušet. Hlavně ale, aby to daného člověka pozdvihlo!

Jak se podle tebe pozná úspěšný kadeřník? Jednoduše, že za ním jdou lidi a že ho lidé vyhledávají.

Co máš poslední dobou v kadeřnické profesi nejraději? Upřímně, velké potěšení mi dělá, když můžu zachránit vlasy.

Co je podle tebe na profesi kadeřníka to nejdůležitější? Smysl pro vkus!

Jak si svůj salón představuješ v blízké budoucnosti? Místo, kde klienti můžou mít důvěru, že je o ně perfektně postaráno.

Co by sis pro něj přála v blízké budoucnosti? Věhlas

Portfolio

OBJEDNÁVACÍ FORMULÁŘ