SLUŽBY


Já a moji zkušení kolegové děláme vše, abyste se cítili báječně.

Střih & Foukaná

Perfektní střih je základem skvěle vypadajícího účesu.

Společenské Účesy

Všichni potřebují účes 😉

Barva

Barvené vlasy můžou být zdravé. Víme to.

Manikúra

Pěkné ruce každý den. Od rána po celé dny!

Děti

Děti také chtějí a potřebují dobře vypadat.

Střih & Foukaná

Střih je jedna z nejdůležitějších částí při konečném vzhledu vlasů. Perfektní střih je základem skvěle vypadajícího účesu, nejenže by měl být lehce udržovatelný bez náročného stylingu, ale měl by dobře vypadat i několik týdnů.

Krátké i dlouhé vlasy vždy oživíme stříháním. Je to důležité, ať jsou vlasy jakékoliv délky. Výsledný střih můžeme ještě podpořit barvou nebo melírem a nakonec jednoduchým stylingem.

Vždy je důležité vlasy stříhat, ať jsou dlouhé nebo krátké. Pokud jsou vlasy krátké, doporučujeme jednou měsíčně účes udržovat, aby nebyl přerostlý a držel tvar.

U dlouhých vlasů je potřeba vlasy revitalizovat zastřižením konečků cca. jednou za 3 měsíce. Pokud konečkům nevěnujeme dostatečnou péči, třepí se, rozdvojují a tím se ztenčují, až se nakonec ulomí a Váš sen o dlouhých vlasech se může rozplynout.

Uvedené ceny jsou vždy orientační. Konečná cena Vám bude vždy stanovená dle náročnosti a reálné spotřeby materiálu.

DÁMSKÝ STŘIH krátké vlasy60 min.700,-Kč
DÁMSKÝ STŘIH polodlouhé vlasy60 min.800,-Kč
DÁMSKÝ STŘIH dlouhé vlasy60 min.900,-Kč
PÁNSKÝ STŘIH50 min.350-500,-Kč
PÁNSKÝ STŘIH strojek30 min.200,-Kč
PÁNSKÝ STŘIH vousy20 min.100,-Kč
DĚTSKÝ STŘIH45 min.250,-Kč
FOUKANÁ45 min.400-500,-Kč

*ceny jsou orientační, pro upřesnění prosím kontaktujte personál

Společenské Účesy

tento typ účesu si vybíráme na významnější události, jako jsou taneční události, plesy, promoce, divadelní představení, vánoční večírky, různé oficiality – účast u soudu, na pohřbu. Významným dnem pro společenské účesy je svatba, zejména péče o nevěstu. Tuto příležitost je dobré pečlivěji naplánovat. S kadeřníkem prokonzultovat svatební účes s dostatečným předstihem. Důvodem je sladit nevěstu, jak po stránce stylové, tak časový harmonogram při přípravě nevěsty a v neposlední řadě samotné místo přípravy. Pro dokonalý společenský účes doporučujeme konzultovat také barevný odstín a střih vlasů.
Pro tyto chvíle je určena zkouška, je to přibližně hodinka Vašeho času a po dohodě se učeše hrubý “náčrt” budoucího účesu.

Konzultace500 – 1000,-Kč
Svatební Učes800-3000,-Kč

* ceník je přibližný a může se lišit dle náročnosti a specifickým potřebám nevěsty.
* cena nezahrnuje spony, vlásenky, příčesy, ozdoby z živých květin..
* bude-li se příprava nevěsty provádět mimo náš kadeřnických salon, mohou byt účtovány ceny za dopravu, popř. parkovné.
* většina společenských účesu lze provést po objednání bez hlubší konzultace a bez zkoušky.
* cena je opět dle náročnosti od 650Kč

Barva

Kadeřnictví L-styling v Praze Bubenči používá profesionální vlasovou kosmetiku L‘oréar, Elgon a Matrix, Součást procesu melírování a barvení mohou pomoci zn. Malibu C ( čištění pokožky a vlasů před barvením) K18 (hloubková obnovující regenerace po odbarvení a barvení) Olaplex ( patentována aktivní chemie, funguje na molekulární úrovni při procesech odbarvování, melírování a barvení).

V kadeřnictví L-styling vás čeká nejprve krátká bezplatná konzultace, kdy probereme jaký střih a jaká barva se k vám typově hodí nebo jaký typ melíru zvolit, a co by vám nejlépe slušelo.

Všechny naše služby jsou velmi osobní, stejně tak jako náš přístup k vám. Poradíme vám jakou barvu zvolit vzhledem k tvaru obličeje, vaší barevné typologii, temperamentu a životnímu stylu. Při melírování a barvení vždy přihlížíme k aktuálnímu stavu vlasů.

Naši kolegové mají veliké zkušenosti se správným namícháním barev. Znají možnosti barevné škály, barevný efekt a působení barvy a vědí jak pracovat s pigmentem pokožky. Pro pěknou a stálou barvu vlasů doporučujeme nechat barvení na specialistech a nebarvit se sami doma barvou z drogerie. Pouze odborným barvením se eliminuje poničení vlasů, jejich ztenčení a lámání.

Při barvení a melírovaní, na vyžádání, používáme regenerační Olaplex. Olaplex je přípravek, který zajišťuje ochranu vlasů především při odbarvení. Udržuje přirozenou sílu vlasů, zabraňuje ztenčení vlasu a lámavosti konečků. Také umožňuje rychlé zásadní zesvětlení barvy vlasů bez jejich poškození nebo oslabení. Díky jeho aplikaci, která pomáhá obnově poškozených vlasů, můžeme častěji vlasy barvit a výsledkem jsou zdravější a pružnější vlasy. Pravidelnými regeneračními zábaly můžeme zaručit viditelné ozdravení vlasů.

Možnosti aplikace melíru

Balayage

Relativně novější záležitostí je Balayage, jinak známý i jako Mechas Californianas. Jednoduše řečeno, je to takové přirozenější Ombré. Přechod je ještě jemnější a přirozenější než u Ombré. Hlavní rozdíl je v tom, že Balayage začíná zesvětlenými pramínky od kořínků, které pomalu směrem dolů houstnou až do kompletně zesvětlených konců.

Ombre

Slovo Ombre pochází z Francie (v překladu: odstínovaný). Ombre je vlastně přechod dvou i více barev. Většinou se ombre dělá z několika barev, které k sobě navzájem ladí a mají mezi sebou alespoň malý kontrast (např. hnědá a béžová, tmavě modrá a světle modrá, růžová a fialová atd.). Zásadní ovšem je to, že zesvětlené jsou opravdu jen konce vlasů.

Babylights

Babylights je nová technika barvení melírů, která vytváří přirozené a jemné proužky, které jsou pěkně vystínované od hlavy. Poměr světlejších i tmavších vlasů je stejný, žádný odstín nepřevažuje. Barvení sice trvá dvojnásobně dlouho než klasické melírování, ale výsledek stojí opravdu za to. A co je na tom nejlepší? Technika babylights vypadá jako nová klidně i 12 týdnů.

Melírování

Melírování je technika barvení, kdy se vlasy odbarvují po proužcích. Melírujeme přes alobalovou folii. Výsledkem je plastický a tím efektní účes, který zvýrazní střih i obličej. Pomocí dalších barev se dá dosáhnout i více odstínů barvy v jednotlivých pramenech. Je vhodný pro všechny typy vlasů a pokud máte jemné vlasy – díky šikovnému střihu a melíru, umíme opticky zvětšit objem a hustotu vlasů. Vlasy které jsou melírované nemusejí být vysušené a lámavé. Pokud se melír nanáší šetrně a odborně – vlasy se neničí a pravidelnou péčí zůstávají i tak velmi kvalitní.

Uvedené ceny jsou vždy orientační. Konečná cena Vám bude vždy stanovená dle náročnosti a reálné spotřeby materiálu.


Procedůra čisteni vlasů Malibu C:

Na co je Malibu C?

Díky patentované technologii přípravky Malibu C zbavují vlasy a pokožku hlavy nánosů těchto nechtěných minerálů a chemických přísad a vlasy jsou tak opět nezatížené a zdravé! MALIBU C VE VZTAHU K ŽIVOTNÍMU PROSTŘEDÍ: Čím méně vody, energie a dalších přírodních zdrojů využíváme, tím lépe.

Jak casto cistit vlasy Malibu C?

Nyní máte vlasy nadýchané a čisté. Čištění vlasů se dá obnovovat jednou za kvartál, pokud ale budete vlasy udržovat čistícím šamponem či jednou z vlasovou kolekcí od Malibu C, potřebu dalšího čištění tím oddálíte.

Jak dlouho trva Malibu C?

Wellness zažijí jak vaše vlasy, tak vy. Můžete si vzit knizku, časopis, přece jen to pod klimazonem na poprvé trvá docela dlouho (45 minut). Další návštěvy stačí po 15 min.

Mikromelír150 min.1550-3000,-Kč
MELÍR krátké vlasy150 min.900,-Kč
MELÍR polodlouhé vlasy150 min.1000,-Kč
MELÍR dlouhé vlasy150 min.1200,-Kč
Balayage/Ombré150 min.1550-3000,-Kč
BARVA krátké vlasy150 min.750-850,-Kč
BARVA polodlouhé vlasy150 min.850-1000,-Kč
BARVA dlouhé vlasy150 min.900-1110,-Kč
Procedůra čisteni vlasů Malibu C45 min.1 500,-Kč

*ceny jsou orientační, pro upřesnění prosím kontaktujte personál

Manikúra

Nezbytnou součástí našeho vzhledu jsou též dokonale upravené ruce a nehty. Náš kadeřnický salon proto nabízí i širokou škálu manikérské péče.
Poskytujeme kvalitní provedení manikúry, aplikaci jedinečného systému Shellac, modelaci nehtů gelem, regenerační kúry na nehty P-Shine, dekoraci nehtů , masáž rukou i parafínový regenerační zábal.
Zakládáme si na maximální pečlivosti a osobním přístupu ke každé klientce. Naším krédem je, aby zákaznice odcházela nejen s perfektně a přirozeně upravenými nehty , ale též zrelaxovaná a odpočatá.
Pracujeme výhradně s kvalitními značkami a s originálním vybavením od osvědčených značkových firem z oblasti péče o nehty a ruce.

ZÁKLADNÍ MANIKÚRA – provádí se úprava nehtů do požadovaného tvaru, ošetření nehtové kůžičky, leštění nehtů, aplikace regeneračního olejíčku do nehtů a kůžiček a regeneračního mléka na ruce.
P-SHINE – regenerační ošetření nehtů je určeno pro třepivé, suché a oslabené nehty. Obsahuje včelí vosk, mateří kašičku, křemičitou hlinku, vitamíny a ostatní přírodní ingredience. Jedná se o pastu a
pudr, které se pomocí aplikátoru zalešťují do nehtu, na kterém vytváří lesklý a pružný ochranný film. Pro optimální výsledek je vhodné opakovat vícekrát v rozmezí 2 až 3 týdnů.

SHELLAC – tato jedinečná certifikovaná metoda je vhodná pro zákaznice, které chtějí nehty zpevnit a barevně upravit, ale nepřejí ji klasickou modelaci nehtů. Nanáší se ve čtyřech tenkých vrstvách a zafixuje se v led lampě. Shellac na nehtech vypadá velmi přirozeně, je odolný a mimořádně lesklý. Aplikace vydrží na nehtech 14 i více dnů. Odstraňuje se nanesením šetrného přípravku pomocí zábalu každého nehtu bez následné nutnosti použití pilníku. Tato metoda si zakládá na své maximální šetrnosti k přírodnímu nehtu. Nabízí velkou škálu barev, v našem salonu máme k dispozici více jak 100 odstínů VINYLUX – další skvělá úprava přírodního nehtu. Jedná se o trvanlivý lak s výdrží až 7 dní a dá se jednoduše odstranit odlakováním.
Shellac i Vinylux jsou produkty firmy CND, která je vyhlášena svými kvalitními produkty v oblasti péče o ruce a nehty.

MODELACE NEHTŮ – jejím cílem je vytvořit delší nehty, než jsou stávající nehty zákaznice. Modelace nehtů vypadá velmi přirozeně a efektně. Prodloužení se provádí dvěma způsoby a to prostřednictvím tipů nebo aplikací gelu na šablony. Tipy se nalepují hypoalergením speciálním lepidlem na nehty a následně
upravují do požadované délky, šablony slouží jako podklad pro prodloužení nehtů gelem. Následně se na takto upravený nehet aplikuje stavební gel k vytvoření požadované podoby nehtu. Nehty je možno upravit finálně barevnými gely, francouzskou manikúrou či ponechat v přírodním provedení. Gel s nehtem
odrůstá a je vhodné jej po 3 až 4 týdnech doplňovat.

POTAŽENÍ VLASTNÍCH NEHTŮ GELEM – aplikuje se v případě, že si klientka nepřeje prodloužení nehtů. Nehty jsou zpevněny gelem, zůstávají ve stávající délce. Doplnění je vhodné stejně jako u modelace po 3-4 týdnech. Na takto upravené nehty je možné nanést barevný gel či francouzskou manikúru. Gel u obou metod se vytvrzuje v led lampě.

REGENERAČNÍ PARAFÍNOVÝ ZÁBAL – je účinná procedura, zajištující výborné prokrvení a vypnutí pokožky rukou. Ruce se opakovaně ponoří po zápěstí do teplého parafínu a následně vloží do mikrotenového sáčku a zateplených rukavic. Parafín je obohacen o vitamíny a další účinné látky, zajištující regeneraci
suché a namáhané pokožky rukou. Procedura trvá cca 25 minut a je velmi příjemná.

MASÁŽ RUKOU – slouží k prokrvení a regeneraci pokožky rukou, hodí se jako účinná součást manikúry

základní manikúra320,- Kč
P-SHINE regener.kúra na nehty + manikúra420,- Kč
SHELLAC (CND) + manikúra530,- Kč
odstranění shellac, při opětovné aplikaci zdarma140,- Kč
lakování 7 denním lakem VINYLUX (CND)130,- Kč
modelace nehtů gelem – prodloužení nehtů790,- Kč
potažení nehtů gelem – bez prodloužení690,- Kč
aplikace barevného gelu,francouzská manikúra130,- Kč
zdobení 1 nehtu10-40,- Kč
masáž rukou – 20 min130,- Kč
regenerační parafinový zábal rukou130,- Kč
peeling rukou90,- Kč

*ceník platný od 1.2.2023
*ceny jsou orientační, pro upřesnění prosím kontaktujte personál

Děti

Naše kadeřnictví L-styling v Praze – Bubenči nabízí také stříhání dětí všech věkových kategorií. Stříháme jak ty nejmenší dětí od jejich prvních vlásků tak také slečny a mladé muže do věku -náct. Se stříháním dětí máme letité zkušenosti. Víme jak tyto mini lidi zkrotit. Povídáme si s nimi, všechno jim vysvětlíme, ukážeme a kdyby bylo potřeba, nevadí nám, když sedí dospělému na klíně.

Díky vzdušnosti našeho kadeřnictví, přátelské atmosféře a hračkám, víme, jak na ně. Snažíme se dětem udělat příjemné prostředí, aby se k nám zase těšily. Většina z nás jsme rodiče, takže naše praxe není jen z profese, ale opravdu ze života.

Příprava před první návštěvou kadeřnictví

Před prvním stříháním doporučujeme vzít potomka k nám na prohlídku. Dítě pak má možnost seznámit se s prostředím a my mu můžeme ukázat všechny používané nástroje. Nevěřili byste jak hravě to malé stvoření přijme. A jak začne být zvědavé.

Po prvním stříhání si od nás odnesete pramínek vlasů na památku.

Uvedené ceny jsou vždy orientační. Konečná cena Vám bude vždy stanovená dle náročnosti a reálné spotřeby materiálu.

Chlapci30-45 min.250-300Kč
Děvčata30-45 min.400-600Kč
*ceny jsou orientační, pro upřesnění prosím kontaktujte personál

webdesign: Ivan Bárta

l-styling © 2022