Manikúra

Nezbytnou součástí našeho vzhledu jsou též dokonale upravené ruce a nehty. Náš kadeřnický salon proto nabízí i širokou škálu manikérské péče.
Poskytujeme kvalitní provedení manikúry, aplikaci jedinečného systému Shellac, modelaci nehtů gelem, regenerační kúry na nehty P-Shine, dekoraci nehtů , masáž rukou i parafínový regenerační zábal.
Zakládáme si na maximální pečlivosti a osobním přístupu ke každé klientce. Naším krédem je, aby zákaznice odcházela nejen s perfektně a přirozeně upravenými nehty , ale též zrelaxovaná a odpočatá.
Pracujeme výhradně s kvalitními značkami a s originálním vybavením od osvědčených značkových firem z oblasti péče o nehty a ruce.

ZÁKLADNÍ MANIKÚRA – provádí se úprava nehtů do požadovaného tvaru, ošetření nehtové kůžičky, leštění nehtů, aplikace regeneračního olejíčku do nehtů a kůžiček a regeneračního mléka na ruce.
P-SHINE – regenerační ošetření nehtů je určeno pro třepivé, suché a oslabené nehty. Obsahuje včelí vosk, mateří kašičku, křemičitou hlinku, vitamíny a ostatní přírodní ingredience. Jedná se o pastu a
pudr, které se pomocí aplikátoru zalešťují do nehtu, na kterém vytváří lesklý a pružný ochranný film. Pro optimální výsledek je vhodné opakovat vícekrát v rozmezí 2 až 3 týdnů.

SHELLAC – tato jedinečná certifikovaná metoda je vhodná pro zákaznice, které chtějí nehty zpevnit a barevně upravit, ale nepřejí ji klasickou modelaci nehtů. Nanáší se ve čtyřech tenkých vrstvách a zafixuje se v led lampě. Shellac na nehtech vypadá velmi přirozeně, je odolný a mimořádně lesklý. Aplikace vydrží na nehtech 14 i více dnů. Odstraňuje se nanesením šetrného přípravku pomocí zábalu každého nehtu bez následné nutnosti použití pilníku. Tato metoda si zakládá na své maximální šetrnosti k přírodnímu nehtu. Nabízí velkou škálu barev, v našem salonu máme k dispozici více jak 100 odstínů VINYLUX – další skvělá úprava přírodního nehtu. Jedná se o trvanlivý lak s výdrží až 7 dní a dá se jednoduše odstranit odlakováním.
Shellac i Vinylux jsou produkty firmy CND, která je vyhlášena svými kvalitními produkty v oblasti péče o ruce a nehty.

MODELACE NEHTŮ – jejím cílem je vytvořit delší nehty, než jsou stávající nehty zákaznice. Modelace nehtů vypadá velmi přirozeně a efektně. Prodloužení se provádí dvěma způsoby a to prostřednictvím tipů nebo aplikací gelu na šablony. Tipy se nalepují hypoalergením speciálním lepidlem na nehty a následně
upravují do požadované délky, šablony slouží jako podklad pro prodloužení nehtů gelem. Následně se na takto upravený nehet aplikuje stavební gel k vytvoření požadované podoby nehtu. Nehty je možno upravit finálně barevnými gely, francouzskou manikúrou či ponechat v přírodním provedení. Gel s nehtem
odrůstá a je vhodné jej po 3 až 4 týdnech doplňovat.

POTAŽENÍ VLASTNÍCH NEHTŮ GELEM – aplikuje se v případě, že si klientka nepřeje prodloužení nehtů. Nehty jsou zpevněny gelem, zůstávají ve stávající délce. Doplnění je vhodné stejně jako u modelace po 3-4 týdnech. Na takto upravené nehty je možné nanést barevný gel či francouzskou manikúru. Gel u obou metod se vytvrzuje v led lampě.

REGENERAČNÍ PARAFÍNOVÝ ZÁBAL – je účinná procedura, zajištující výborné prokrvení a vypnutí pokožky rukou. Ruce se opakovaně ponoří po zápěstí do teplého parafínu a následně vloží do mikrotenového sáčku a zateplených rukavic. Parafín je obohacen o vitamíny a další účinné látky, zajištující regeneraci
suché a namáhané pokožky rukou. Procedura trvá cca 25 minut a je velmi příjemná.

MASÁŽ RUKOU – slouží k prokrvení a regeneraci pokožky rukou, hodí se jako účinná součást manikúry

základní manikúra320,- Kč
P-SHINE regener.kúra na nehty + manikúra420,- Kč
SHELLAC (CND) + manikúra530,- Kč
odstranění shellac, při opětovné aplikaci zdarma140,- Kč
lakování 7 denním lakem VINYLUX (CND)130,- Kč
modelace nehtů gelem – prodloužení nehtů790,- Kč
potažení nehtů gelem – bez prodloužení690,- Kč
aplikace barevného gelu,francouzská manikúra130,- Kč
zdobení 1 nehtu10-40,- Kč
masáž rukou – 20 min130,- Kč
regenerační parafinový zábal rukou130,- Kč
peeling rukou90,- Kč

*ceník platný od 1.2.2023
*ceny jsou orientační, pro upřesnění prosím kontaktujte personál